Клубове в България

Tags

Places

    Direction

      • Град: Разлог, Банско, Ню Йорк
      • Рег № в НСР:1-068-019
      • Старши треньор: Славчо Рачев, V Дан
      • Тренировъчна зала: Чо-Елит Таекуондо Акдемия
      • Телефон: +359 885 99 24 02
      • E-mail: choeliteworld@gmail.com
      • www.choelite.com
      • Град: Бобов дол
      • Рег № в НСР: 1-068-008
      • Старши треньор: Красимир Стоименов, ІІІ Дан
      • Тренировъчни зали:
        Гр. Бобов дол Читалище “Просвета”             
      • Тренировъчен график:

      Гр. Бобов дол Читалище “Просвета”:
      I група:
       начинаещи – Вторник и Четвъртък – 17:00-18:00 ч.

       

      • Телефон: +359 897 95 30 28
      • Facebook: Тaeкуондо клуб ФОРС 1992
      • E-mail: tc_force1992@abv.bg , krasimirstoimenovkn@gmail.com
      • Град: Ботевград
      • Рег № в НСР: 1-068-014
      • Старши Треньор: Пламен Трънски, ІV дан
      • Tренировъчни зали: ОУ “Никола Вапцаров”
        Спортна зала “Балкан”
      • Телефон: +359 888 95 80 11
      • E-mail: transkky@yahoo.com
      • Град: Бургас
      • Рег № в НСР: 1-068-042
      • Старши треньор: Бисер Христов, VII Дан
      • Тренировъчни зали: Военен клуб  (ДНА)
      Тренировъчен график:
      I група: начинаещи – Вторник и Четвъртък – 18:00-19:00 ч.
      II  група: начинаещи и напреднали – Понеделник, Сряда и Четвъртък – 19:00-20:15 ч.
                        

       

      • Телефон: +359 899 11 11 05
      • Facebook: TC Force 2004
      • E-mail: tc_force1992@abv.bg

       

      • Град: Горна Оряховица
      • Рег № в НСР:
      • Старши треньор: Румен Димитров, IV Дан
      • Тренировъчна зала:
      • Горна Оряховица – Спортна зала „Никола Петров”, ул. “Васил Априлов” 26
      • Телефон:  +359 988 840 346
      • E-mail: tchemus@abv.bg
      • www.hemus-taekwondo.com
      • Facebook: https://www.facebook.com/TaekuondoKlubHemus?fref=ts
      • Град: Горна Оряховица
        Град: Велико Търново
      • Рег № в НСР: 1-068-
      • Старши треньор: Стефан Купичков, І Дан
      • Тренировъчни зали:
        гр. Горна Оряховица, ул Вичо Грънчаров 10 – тренировъчна зала Макс Марк, ет. 2
        гр. Велико Търново, ул. Ниш 3  – тренировъчна зала KRAFTMAGNET GYM
      • Телефон: +359 883 550 770
      • E-mail : invictabg@abv.bg
      • Web site: https://www.facebook.com/Invicta.tkd
      • Град: Дупница
      • Рег № в НСР: 1-068-009
      • Старши треньор: Христо Михалчев, ІІІ Дан
      • Tренировъчни зали:  ОУ “Св. Климент Охридски”
        СОУ “Св. Паисий Хилендарски”
        Целодневни детски градини 4, 6 и 7
      • Телефон: +359 885 05 03 51
      • website: www.scgladiator1988.wix.com/sc-gladiator
      • E-mail: hr.mihalchev@abv.bg
      • Град: Казанлък
      • Старши треньор: Николай Богданов I Дан
      • Тренировъчна зала:Детски Комплекс “Св. Иван Рилски”
        ОУ “Кулата
      • Телефон: 00359899920506
      • Град: КАЗАНЛЪК
      • Старши треньор: ТИХОМИР ВЛАДОВ, IV Дан
      • Тренировъчна зала: СПОРТЕН КОМПЛЕКС” БАГИРА–АРСЕНАЛ”
      • Телефон: +359 884771701
      • E-mail: TVLADOV@YAHOO.COM
      • Град: Кюстендил
      • Рег № в НСР: 1-068-008
      • Старши треньор: Красимир Стоименов, ІІІ Дан
      • Тренировъчни зали:
        Гр. Кюстендил Стадион „Осогово”

                   Тренировъчен график:

      Гр. Кюстендил Стадион „Осогово”:
      I група:
       начинаещи – Понеделник, Сряда и Петък – 18:00-19:00 ч.;
      II  група:
       начинаещи и напреднали – Понеделник, Сряда и Петък – 19:00-20:15 ч.

      • Телефон: +359 897 95 30 28
      • Facebook: Тaeкуондо клуб ФОРС 1992
      • E-mail: tc_force1992@abv.bg , krasimirstoimenovkn@gmail.com
      • Град: Перник
      • Рег № в НСР: 1-068-032
      • Старши треньор: Александрина Ризова, І Дан
      • Помощник-треньор: Йоана Ненчева
      • Тренировъчна зала: ОУ “Св. Константин-Кирил Философ”, кв. Тева
      • ОУ “Св.Кирил и Методий” с.Дивотино
      • WEB: www.tkd-leon.hit.bg
      • Телефон: +359 896 600 840
      • E-mail : ina_rizova@abv.bg
      • Град: Пловдив
      • Рег № в НСР: 1-068-041
      • Старши треньор: Димитър Тончев, IV дан
      • Tренировъчна зала: ул.Георги Икономов 26 кв.Южен
      • Тренировъчен график: можете да получите на място от 17:30 до 20:30 
      • Телефон: +359 899 94 90 77
      • E-mail: tkdacademy_pl@abv.bg
      • Град: Радомир
      • Рег № в НСР: 1-068-008
      • Старши треньор: Красимир Стоименов, ІІІ Дан
      • Тренировъчни зали:
        Гр. Кюстендил Стадион „Осогово”
        Гр. Бобов дол Читалище “Просвета”
        Гр. Радомир Читалище “Напредък”

                   Тренировъчен график:

       

      Гр. Радомир Читалище “Напредък”:
      I група:
       начинаещи – Вторник и Четвъртък – 15:30-16:30 ч.

      • Телефон: +359 897 95 30 28
      • Facebook: Тaeкуондо клуб ФОРС 1992
      • E-mail: tc_force1992@abv.bg , krasimirstoimenovkn@gmail.com
      • Град: Разлог, Банско, Ню Йорк
      • Рег № в НСР:1-068-019
      • Старши треньор: Славчо Рачев, V Дан
      • Тренировъчна зала: Чо-Елит Таекуондо Акдемия
      • Телефон: +359 885 99 24 02
      • E-mail: choeliteworld@gmail.com
      • www.choelite.com
      • Град: София
      • Рег. № по НСР: 1-068-030
      • Старши треньор: Ангел Кирчев, I Дан; Станимир Лазаров I Дан
      • Тренировъчна зала: 140 СОУ “Иван Богоров”, ж.к. Обеля 2

                                              Частно ОУ “Дружба”, ж.к. Обеля 2

      • Телефон: +359 887 38 81 93; +359 886 44 83 82
      • Е-mail: tk.hereya@gmail.com
      • www.hereyatk.com

      http://youtu.be/eVQqRo_RAuQ

      • Град: София
      • Рег № в НСР:
      • Старши треньор: Айгир Сверисон
      • Тренировъчна зала:
      • Телефон: +359 885 77 00 44
      • E-mail:
        • Град: София
        • Старши треньор: Васил Христев, доктор – ІІІ Дан;
          Христина Христева – I Дан
        • Тренировъчна зала: 11-то ОУ “Св. Пимен Зографски”, бул. “Никола Габровски”, кв. Дианабад, гр. София
        • Тренировъчен график:
          I група:
          начинаещи – Понеделник, Сряда, Петък – 17:00-18:00 ч.;
          II и III група:
          начинаещи и напреднали – Понеделник, Сряда, Петък – 18:00-19:00 ч.;
          IV група:
          Състезатели – Всеки ден (от Понеделник до Петък) – 19:00-20:40 ч.
        • Телефон: +359 898 630 312

                       +359 898 633 023

      • Град: София
      • Старши треньор: Христо Върбанов – V Дан
      • Треньори:
        Ирена Върбанова – II Дан
      • Тренировъчни зали:
        4 ОУ “Проф. Джон Атанасов”, ж.к. Дружба 1;
        126 ОУ “П. Ю. Тодоров”, ж.к. Стрелбище;
        ЧСОУ “Българско школо”, ж.к. Младост 2
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-
      • Старши треньор: Йордан Господинов, І Дан
      • Тренировъчни зали:
        52 СОУ “Цанко Церковски”, кв. Бояна;
        132 СОУ “Ваня Войнова”, кв. Славия
      • Телефон: +359 893 512 318
      • E-mail : gospodinov.yordan@gmail.bg
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-006
      • Старши треньор: Светослав Вълчев, ІV Дан
      • Тренировъчна зала: 66-то СОУ “Филип Станиславов”, бул. “Любляна” (старият квартал Овча Купел)
      • Телефон: +359 888 21 44 66
      • E-mail: svalchev@abv.bg
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-043
      • Старши треньор: Хюн Сънг Парк, VI Дан
      • Тренировъчни зали: Технически университет, гр. София
      • Тренировъчен график: понеделник, сряда, петък, 19.00 – 20.00 часа. Група – деца, кадети, възрастни – начинаещи
      • Телефон:
      • E-mail : parker77@naver.com
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-013
      • Старши треньор: Ивайло Дешов III дан
      • Tренировъчна зала: 22-ро СОУ “Георги С. Раковски”
      • Тренировъчен график: понеделник и сряда от 19:00 ч. – начинаещи, от 20:00 – напреднали; събота от 16:00 ч. – всички групи
      • Телефон: +359 877 91 91 19
      • E-mail: tangratkd@abv.bg
      • www.tangra-taekwondo.com
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-016
      • Старши треньор: Бахман Неджад Афшар, IV Дан
      • Помощник-треньор: Катя Лесова, III Дан
      • Тренировъчни зали: 28-мо СОУ “Алеко Константинов”, кв. Красна Поляна
        Италиански лицей, кв. Горна Баня
      • Телефон: +359 887 50 78 94; +359 888 68 90 84
      • E-mail: lesskatrin@yahoo.com
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-
      • Старши треньор: Стоян Панайотов, І Дан
      • Тренировъчни зали:
        НЧ “Стилиян Пешев” ж.к.Триъгълника, ул. Болярска 15
        Спортна зала, площад “Биримирци”, кв. Бенковски
      • Телефон: +359 894 604 985
      • E-mail : taekwondo.samson@gmail.com
        • Град: София
        • Рег № в НСР: 01-068-034
        • Старши треньор: Марин Чешмеджиев, ІII Дан
        • Тренировъчни зали:  
          ЗАЛА 1:  Фитнес център GEDON – бл.372, партер, 1309 кв. Света Троица
          ЗАЛА 2: кв. Княжево, гр. София, бул. Цар Борис III 375, 1619

       

      • Град: София
      • Рег № в НСР:1-068-0025
      • Старши треньор: Димитър Михайлов, IV Дан
        Помощник треньор: Асен Илиев, I Дан
      • Тренировъчна зала:8 СОУ “Васил Левски”
      • Телефон: +359 888 68 45 48
      • E-mail:dimitar.mihaylov@abv.bg
      • website: www.ramustkd.org
      • facebook:https://www.facebook.com/Taekwondo-club-Ramus-495663770470629/
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-003
      • Тренировъчни зали:
      • 1 СОУ „П. Славейков” – Център, общ. „Оборище”, ул.”Стара планина” 11;
      • 16 ОУ  “Р. Жинзифов” – „Надежда”, ул. “Дравски бой” №7;
      • 54 СОУ „Св. Йоан Рилски” – „Надежда”, ул. “Йордан Хаджиконстантинов” № 38;
      • 74 СОУ “Гоце Делчев” – “Надежда” 5, ул. „Бакърено шосе”;
      • 123 СОУ “Стефан Стамболов” – “Красна поляна”, ул. “Братин дол” 26
      • Старши треньор: Димитър Йосифов
      • Телефон: 00 359 899 160 125 
      • E-mail:  pohion@abv.bg
      • Град: София
      • Старши треньор: Лъчезар Гиндев, II Дан
      • Тренировъчна зала:
      • Телефон: +359 888 99 14 93
      • E-mail: bg99tkd@gmail.com
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-036
      • Старши треньори: Милен Гочев – ІI Дан
      • Тренировъчна зала: кв. Драгалевци, НЧ “Св. Св. Кирил и Методий”
      • Телефон: +359 878 244 949; +359 879 339 353
      • e-mail:tkneron@abv.bg
      • Град: София
      • Старши треньор: Ст. асистент Асен Асенов, ІV Дан
        Мирослава Коляндова II Дан
      • Тренировъчна зала: Национална Спортна Академия, Таекуондо зала
      • Телефон: +359 888 96 03 03
        + 359 898 21 82 76; +359 883 44 74 80 
      • E-mail: asen_maistora@abv.bg
        mkoliandova@abv.bg
      • Град: София
      • Рег № в НСР:
      • Старши треньор:  Атанас Петров, I Дан
      • Тренировъчни зали:  40-то СОУ „Луи Пастьор”
        26-то СОУ „Йордан Йовков”
        Частно основно училище “Дъга”
        95-то СОУ “Проф. Иван Шишманов”

      • Телефон: +359 899 92 64 64
      • E-mail: club@mission-bg.com
      •  www.mission-bg.com 
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-008
      • Старши треньори: Димитър Дечев – ІV Дан, Борислав Дечев – III Дан, Емил Дечев – ІІІ Дан, Илиян Марков – ІІІ Дан, Милена Величкова – І Дан, Димитър Пейчев – І Дан
      • Телефон: +359 878 831 974; +359 878 831 971; +359 878 831 972; +359 2 826 07 43
      • e-mail: tk_condor2000@abv.bg
      • web: http://www.condor2000.com/
      • Град: София
      • Рег № в НСР:
      • Старши треньор: Стамен Захариев
      • Тренировъчна зала: ул. “Цар Симеон” 147
      • Телефон: +359 885 73 03 43
      • E-mail: tkd_class@abv.bg
      •  www.taekwondoteam-klasa.com
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-037
      • Старши треньор: Марин Маринов 4 Дан, Илияна Енева 3 Дан
      • Инструктори: Индиана Благоева 1 Дан, Валерия Димитрова 1 Дан
      • Тренировъчни зали: Fitpoint София, кв. Лозенец, ул. Крум Попов 56, ет. 3, (срещу 4 РПУ)
      • Телефон: +359 885 770 590
      • E-mail : –
      • Facebook: https://www.facebook.com/ateamtkd
      • Град: София
      • Старши треньор:  Николай Главчев, ІІ Дан
      • Тренировъчни зали:  27-мо СОУ “Георги Караславов”
      • Зала „Триадица“ тренировки-Вторник , Сряда и Петък  от 18:30 до 20:30
      • Спортна зала: жк.Гоце Делчев  ул.Боянски водопад до бл.240; тренировки: вторник и четвъртък от 17:00 до 21:00 ч.                                 
      • Телефон: +359 896 61 36 77
      • E-mail: ji_do_kwan@yahoo.com
      • Град: София
      • Рег № в НСР:1-068-026
      • Старши треньор: Светослав Георгиев, II дан
      • Тренировъчна зала: читалище “Бъднина”, жк. “Младост”
      • Тренировъчен график: понеделник, сряда, петък, 16.30-17.30 часа. Група – деца и кадети – начинаещи
      • Телефон: +359 896 50 99 62
      • E-mail:korea@abv.bg
      • Град: София
      • Рег.ном НСР 1-068-033
      • Ст.треньор: Асен Минков
      • Треньор: Светослав Минков
      • Тренировъчна зала: ж.к.Красна поляна , ул. Методи Кусевич N1
      • тел. 0898 711 394; 0878 711 394
      • email: asenminkov@abv.bg
      • Град: София
      • Рег № в НСР: 1-068-016
      • Старши треньор: Радостин Григоров, ІV Дан
      • Тренировъчни зали:    2-ро СОУ „Емилиян Станев”, кв. Бъкстон
        5-то ОУ „Иван Вазов”, кв. Павлово
        19-то СОУ “Елин Пелин”, кв. Лагера
        51-во СОУ „Елисвета Багряна”, кв. Хиподрума
      • Телефон: +359 888 72 88 67
      • E-mail : rgrigorov@abv.bg
      • Град: Стамболийски
      • Старши треньор:  Димитър Тончев, III Дан
      • Помощник-треньор: Венелин Петров, I Дан
      • Тренировъчна зала: Фитнес център „Тракиец” (търговски комплекс „Булевард”)
      • Телефон: +359 895 71 67 99
      • E-mail: tonchevtrakia@yahoo.com
      • Град: Стара Загора
      • Рег № в НСР: 1-068-039
      • Старши треньор: Георги Господинов, І Дан
      • Тренировъчни зали: Парк Мол – бул. Никола Петков №52 
      • Телефон: +359 897 514 512
      • E-mail : gospodinoff.georgy@abv.bg
      • Web site: http://www.avgustatkd.net
      • Град: София
      • Треньор: Юлиян Стефанов, III Дан
      • Тренировъчна зала: 68 СУ ,,Акад.Никола Обрешков”, жк. Дружба 2
      • Тренировъчен график:
           Понеделник, Сряда и Петък

        • 17.30 до 18.30 начинаещи
        • 18.30 до 20.00 напреднали
      • Телефон: +359 889 28 66 28
      • Е-mail: yuliyan_stefanov@abv.bg